«Коля, ну який же ти угорський? Ти ж оболонський»: Шуфрич висміяв Тищенко в Раді

«Коля, ну який же ти угорський? Ти ж оболонський»: Шуфрич висміяв Тищенко в Раді

20:30 Червень 2, 2021

Політика 488 2 хвилини

Народний депутат Нестор Шуфрич під час пленарного засідання Верховної Ради вилаяв депутатів “Слуги народу” за перестановки в міжпарламентській групі за дружбу з Угорщиною. Під гарячу руку потрапив “слуга народу” Микола Тищенко. 

Шуфрич пояснив, що сталося, а в кінці виступу красиво послав Тищенка угорською мовою, пише Сьогодні.

Він заявив, що навколо главенства в цій міжпарламентській групі розгорнулася справжня боротьба. За словами Шуфрича, вчора з 63 членів групи терміново скликали 34 представники “Слуги народу” і відкликали з посади співголів групи двох депутатів – його самого і Валерія Лунченка (група “Довіра”).

Нардеп вважає, що це було зроблено заради Миколи Тищенка, якого назвав третьою за впливом особою в державі.

“Я ставлю запитання: Колю, ну який же ти угорський? Ти ж оболонський, куди ти прешся. У таких питаннях потрібно мати честь. Прошу Колі оболонському дати репліку… З 63 членів парламентської групи дружби скликати тільки своїх – так навіть революції не роблять”, – сказав Шуфрич, розсмішивши депутатів у сесійній залі.

Нардеп зазначив, що у нього бабуся угорка, після чого Шуфрич заговорив угорською і закінчив фразу: “Давай, до побачення”.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня