Парламент Словаччини висловив довіру уряду Едуарда Хегера

Парламент Словаччини висловив довіру уряду Едуарда Хегера

08:48 Травень 6, 2021

Політика 257 2 хвилини

Magyar

Як і очікувалося, оновлена програма уряду була схвалена словацьким парламентом, де урядова коаліція має більшість. Після триденних дебатів на засіданні, де були присутні 150 депутатів, документ отримав 89 голосів «за» і 55 «проти».

Оновлена ​​урядова програма не містить суттєвих змін порівняно з попередньою, прийнятою законодавчим органом майже рік тому під час голосування за довіру уряду Ігоря Матовича. Пріоритетами документа є «відповідальне ставлення» до державних витрат, а також боротьба з корупцією та прозорість, забезпечення рівності перед законом, якісне медичне обслуговування, створення привабливого інвестиційного середовища й підвищення рівня продовольчої самодостатності.

Водночас ​​урядова програма містить деякі оновлення як реакцію на події минулого року та діяльність попереднього уряду.

Уряд Едуарда Хегера призначила глава держави Зузана Капутова 1 квітня після відставки прем’єр-міністра Ігоря Матовича через кризу коаліції, яка тривала кілька тижнів, а його уряд був частково переформатований. Криза виникла внаслідок різних поглядів коаліційних партій на боротьбу з епідемією. Обурення викликало те, що Ігор Матович, незважаючи на думку лібералів, вирішив, що Словаччина придбає російську вакцину «Спутник V».

Джерело: mti.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня