Партія угорської громади: «Ми засуджуємо розпалювання ненависті на Закарпатті»

Партія угорської громади: «Ми засуджуємо розпалювання ненависті на Закарпатті»

13:52 Травень 4, 2021

Політика 1556 2 хвилини

Magyar

Керівництво Партії угорської громади (Magyar Közösség Pártjа) засуджує використання антиугорських наліпок, які з’явилися на стінах у місті Берегові в неділю, 2 травня, їм не має місця в Європі ХХІ століття.

На жаль, це не перший і не єдиний такий вияв за останній час. Вважаємо, що політичну та національну фрустрацію щодо внутрішньополітичної ситуації не можна переносити на жодну національну спільноту чи етнічну групу в Україні, оскільки це призведе лише до подальшого хвилювання та агресії.

Правомірним є очікування, що компетентні органи негайно перевірять, хто стоїть за цим правопорушенням, і не допустять подальшого розпалювання ненависті, яка отруює мирне співіснування громадян регіону та суперечить посланню Великодня, адже наші закарпатські сусіди святкують православний Великдень.

Якщо Україна всерйоз бачить себе частиною Європи, прагне стати членом Європейського Союзу, то на найвищому політичному рівні має дистанціюватися від таких націоналістичних виявів і не може дозволити собі залишатися бездіяльною та лише спостерігати за цими грубими правопорушеннями.

Джерело: mkp.sk

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня