Посол України в Угорщині зустрілася з угорським міністром оборони Тібором Бенкьо

Посол України в Угорщині зустрілася з угорським міністром оборони Тібором Бенкьо

15:19 Квітень 18, 2021

Політика 1320 3 хвилини

Magyar

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп 16 квітня зустрілася з міністром оборони Угорщини Тібором Бенкьо, повідомляє видання Portfolio.

Посол поінформувала про загострення ситуації на Сході України та нарощування Росією угруповання російських військ уздовж кордону з нашою державою та на тимчасово окупованих українських територіях: у Криму та в Донецькій і Луганській областях, а також про кроки України у двосторонніх російсько-українських відносинах і на міжнародних форумах Північноатлантичного альянсу та Європейського Союзу.

Любов Непоп наголосила на важливості підтримки партнерів у протидії російській агресії.

Міністр запевнив, що Угорщина підтримувала й буде підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України. Він також наголосив, що для Угорщини неприйнятна будь-яка форма агресії, тож Будапешт закликає до пошуку політичного рішення.

Тібор Бенкьо підкреслив, що Угорщина продовжуватиме надавати всебічну підтримку Україні для подолання труднощів, з якими вона зараз стикається. Водночас Будапешт приділяє особливу увагу ситуації угорців на Закарпатті й закликає врегулювати суперечки шляхом діалогу, який є важливим елементом системи відносин між двома країнами.

Під час зустрічі зазначалося, що у сфері двостороннього військового співробітництва Угорщина продовжить розпочатий раніше обмін досвідом та надання підтримки, зокрема щодо лікування в Угорщині українських військових, які зазнали поранень у боях на сході України. Міністерство оборони Угорщини також вивчить подальші можливості співпраці в умовах пандемії та з урахуванням наявних ресурсів.

Як відомо, Угорщина продовжує допомагати Україні в галузях енергетики, освіти й охорони здоров’я, що включає, зокрема, надання сотень апаратів штучної вентиляції легень для подолання наслідків епідемії COVID-19.

(portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня