Вступ України в ЄС до 2027 року неможливий, заявили в Єврокомісії
Єврокомісарка з питань розширення Євросоюзу Марта Кос заявила, що Україна не стане членом ЄС до 2027 року.

Заяву Марти Кос із саміту “Конкурентна Європа” передає Politico.
“Усі в цій кімнаті знають, що Україна не може стати членом ЄС 1 січня 2027 року. Спочатку вам потрібен мир — це важливо — потім ви маєте провести реформи. Інвестори прийдуть, як ви знаєте і в Україні, лише якщо вони спочатку зможуть заробити гроші і якщо їхні інвестиції будуть безпечними”, — повідомила Марта Кос.
Єврокомісарка наголосила, що Україна є ключовим партнером ЄС в галузі інновацій, оборони та інших стратегічних секторів, які можуть допомогти підвищити глобальну конкурентоспроможність.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися