Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції

Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції

18:12 Травень 23, 2026

Політика 470 2 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський обговорив мирні переговори щодо завершення війни з французьким колегою Емманюелем Макроном, прем’єром Британії Кіром Стармером та канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Про це пише „Європейська правда” з посиланням на повідомлення Зеленського у Telegram.

За словами українського президента, головною темою розмови була активізація переговорного процесу щодо завершення війни, а також участь у ньому Європи.

За результатами обговорення лідери домовилися про зустріч радників з питань національної безпеки найближчим часом.

„Всі партнери відмічають, що позиція України значно сильніша – як на полі бою, так і в нашій далекобійності. Це вагомо, і саме такий наш тиск може спонукати до правильної та дієвої дипломатії”, – додав Зеленський.

Український президент також поінформував лідерів про російські плани щодо України, Білорусі та інших напрямків у Європі та пообіцяв, що розвідки країн обміняються наявною інформацією.

Також йшлося про комунікацію з американською стороною.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня