Росія перейшла до другого етапу ударів по інфраструктурі України — Зеленський
Росія продовжує другий етап операції ударів по критичній інфраструктурі України, і зараз їхніми цілями є водозабезпечення, резервуари, дамби та логістика.

Як повідомляє РБК-Україна, про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю Reuters.
Український президент сказав, що плани країни-агресорки зрозумілі, але зауважив, що Україна зараз сильніша, ніж узимку.
“Треба боротися за фінансування. Фінансування дасть посилення захисту неба з нашого боку. Безумовно. Технології є”, – наголосив він.
Зеленський додав, що Україна має змогу виробляти дві тисячі дронів-перехоплювачів на добу, але для цього необхідне достатнє фінансування.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися