У Вилоцькій ОТГ нарешті розпочалася плідна робота

У Вилоцькій ОТГ нарешті розпочалася плідна робота

15:31 Січень 12, 2021

Політика 1941 4 хвилини

Magyar

Багаторазові та тривалі переговори та узгодження між партіями нарешті стали результативними у раді Вилоцької ОТГ, відтак розпочалася конструктивна робота.

Восьме пленарне засідання ради, на якому зареєструвалося 23 обранців, відбулося 11 січня. Депутати схвалили порядок денний, який містив питання: створення управління освіти, затвердження регламенту його роботи, створення некомерційного комунального підприємства, затвердження регламенту роботи ради. Крім того, затвердили на посаді голову (секретаря) виконкому, прийнято рішення про створення постійних депутатських комісій та регламент їх роботи, обрання заступників голови ради, затверджено склад виконавчого комітету. Крім того, згідно з рішенням Берегівської районної ради, взяли на баланс об’єкти державної та комунальної власності.

У найбільшій фракції ради – «КМКС» – також відбулися певні зміни. З технічних причин за згодою фракцію очолив Альберт Горонді. Колишній лідер фракції Густав Секей очолюватиме комісію з питань освіти.

Іштван Ковач, голова ради Вилоцької ОТГ, в інтерв’ю журналістам повідомив, що рік розпочався плідною роботою ради. Вважає створення комітету з питань освіти великим досягненням і сподівається, що передані об’єднаній територіальній громаді Берегівською райрадою 14 закладів – садочків, шкіл, мистецьких навчальних закладів – зможуть повноцінно функціонувати і що жоден працівник не залишиться без оплати. За словами голови, не вдалося затвердити представника лише в одному населеному пункті, с. Нове Село. У зв’язку з цим він зазначив, що це завдання покладено на представників партії «Слуга народу», але досі на цю посаду не знайдено прийнятної особи. І. Ковач висловив задоволення, що виконавчий комітет, який складається з 21 депутата, може нарешті виконувати свою роботу.

Альберт Горонді також привітав той факт, що нарешті на восьмому пленарному засіданні було досягнуто прогресу. Він висловив сподівання, що в майбутньому в процесі роботи депутати працюватимуть також злагоджено. Від «КМКС» призначено 3-х лідерів: Бейло Шіпош – у с. Шаланки, Ілону Шандор у с. Перехрестя та Мелінду Фазекаш у с. Вербовець. Крім того, «КМКС» формує більшість у трьох комісіях ради спільно з партнером по коаліції, представниками партії «Слуга народу», також «КМКС» Партія угорців України делегує на посаду заступника свого представника в особі Андреї Балог.

(D. P./Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня