Віткофф вважає, що в мирних перемовинах між росією та Україною намітився прогрес

Віткофф вважає, що в мирних перемовинах між росією та Україною намітився прогрес

16:30 Листопад 8, 2025

Політика 702 2 хвилини

Magyar

У перемовинах щодо миру між Україною та Росією спостерігається певний прогрес.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив спеціальний представник президента США Стівен Віткофф під час участі у Американському бізнес-форумі.

“Залишається ще багато роботи у питанні безпекових протоколів для України, має відбутися ще багато експертних дискусій на нижчому рівні, до того, як лідери укладуть угоду. Утім, я відчуваю, що є певний прогрес”, – сказав Віткофф.

Він додав, що “обидві сторони не довіряють одна одній, і це все дуже ускладнює”. “Росія та Україна з часом усвідомлять, що вирішення конфлікту кінетичним шляхом шкідливе у віддаленій перспективі, і що його треба розв’язати дипломатично”, – зазначив спецпредставник президента США.

За словами Віткоффа, припинення війни в Україні стане можливим після остаточного вирішення конфлікту між Ізраїлем та ХАМАСом.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня