росія запровадила санкції проти низки британських чиновників та експертів

росія запровадила санкції проти низки британських чиновників та експертів

18:19 Вересень 26, 2025

Політика 555 2 хвилини

Влада Росії заборонила в’їзд ряду британських політиків, чиновників та експертів.

Про це повідомляє Радіо Свобода, передає Укрінформ.

У МЗС Росії заявили, що персональні обмеження запроваджені «у відповідь на конфронтаційний курс Лондона». Відомство стверджує, що додало в «стопліст» людей, які нібито «заплямували себе агітацією на підтримку неправомірних односторонніх обмежень, а також причетних до підривної роботи Лондона на російському напрямі».

У російський список санкцій потрапили, зокрема, заступниця міністра фінансів Емма Рейнольдс, заступниця директора Управління із застосування торгових санкцій Міністерства підприємництва та торгівлі Анна Дібел-Юнг, начальник Управління із застосування фінансових санкцій МЗС Британії Макс Петрокофскі, депутат Палати громад британського парламенту від Шотландської національної партії Девід Майкл Дуган, учасники Цільової групи з морських санкцій Гонсало Саїс Ераскін і Кінга Редловска.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня