«Знаючи підлість росії». москва може посилити удари під нові переговори, – Зеленський

«Знаючи підлість росії». москва може посилити удари під нові переговори, – Зеленський

08:50 Серпень 17, 2025

Політика 1009 2 хвилини

Magyar

Російська окупаційна армія може посилити тиск на фронті, намагаючись створити вигідніші для Росії політичні обставини. Відповідні приготування та переміщення вже фіксуються.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на допис Зеленського.

“Засновуючись на політико-дипломатичній ситуації навколо України та знаючи підлість Росії, передбачаємо, що російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск й удари проти українських позицій з метою створення більш вигідних політичних обставин для розмов із глобальними субʼєктами”, – повідомив президент.

Зеленський зазначив, що відповідні пересування та приготування російських окупантів до нових штурмів вже зафіксовано. Україна готовиться протидіяти наступу – якщо буде потрібна, то ця протидія буде асиметричною.

“Я попросив Головкома поговорити з бойовими командирами. Україна потребує міцних позицій та дійсно відчутної протидії ворогу. Дякую кожному нашому солдату, сержанту та офіцеру, які виконують бойові завдання та знищують окупантів саме так, як потрібно для впевненості України”, – додав президент.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня