Ватикан підтвердив намір прийняти наступний тур переговорів Україна - рф

Ватикан підтвердив намір прийняти наступний тур переговорів Україна - рф

11:09 Травень 21, 2025

Політика 374 1 хвилина

Magyar

Понтифік у розмові з прем’єр-міністеркою Італії повторив бажання надати майданчик для переговорів.

Папа Римський Лев ХIV підтвердив готовність прийняти наступний раунд переговорів у Ватикані після телефонної розмови із прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні. Про це у вівторок, 20 травня, повідомили в уряді Італії.

Зазначається, що під час розмови Мелоні обговорила з Папою наступні кроки для досягнення справедливого і тривалого миру в Україні. Вона отримала підтвердження від Папи Лева XIV про готовність провести новий раунд переговорів у Ватикані.

Розмова сталася після телефонних переговорів Мелоні з президентом Трампом та іншими європейськими лідерами, під час яких вона отримала прохання підтвердити готовність Святого Престолу до проведення переговорів.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня