Північнокорейський лідер наказав військовим посилити підготовку до війни

Північнокорейський лідер наказав військовим посилити підготовку до війни

16:40 Травень 18, 2025

Політика 1347 1 хвилина

Magyar

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин, спостерігаючи за бойовими навчаннями військово-повітряних сил, закликав армію посилити підготовку до війни.

Північнокорейське інформаційне агентство ЦТАК у суботу повідомило, що двома днями раніше Кім Чен Ин відвідав навчання військово-повітряних сил, де закликав «усі підрозділи армії досягти прориву в підготовці до війни».

Навчання включали, зокрема, відстеження і знищення крилатих ракет та ударних безпілотників-камікадзе, а також нейтралізацію і знищення ударних БпЛА за допомогою електронних засобів.

За повідомленнями державних ЗМІ, у рамках тренувань було проведено випробування нової високоточної планерної бомби великої дальності. Північнокорейська авіація також відпрацювала удари по визначених цілях.

Джерело: (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня