Вучич поїде до Москви 9 травня

Вучич поїде до Москви 9 травня

11:01 Квітень 17, 2025

Політика 794 2 хвилини

Magyar

Президент Сербії Александр Вучич заявив, що не передумав відвідувати парад очільника Кремля Володимира Путіна з нагоди святкування 9 травня, попри сильний тиск з боку Європейського Союзу щодо його рішення.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на AP.

Як зазначається, європейські посадовці попередили Вучича, що його візит до Москви на військові святкування 9 травня буде порушенням критеріїв членства в ЄС для потенційних нових членів і може підірвати задекларовані амбіції країни щодо вступу до ЄС.

Візит також фактично означав би демонстрацію підтримки Путіна і війни Москви проти України.

Водночас він заявив, що одна з сербських військових частин візьме участь у параді 9 травня на Красній площі в російській столиці. Він також сказав, що Сербія вперше бере участь у “спільній” організації святкування.

“Найближчим часом на нас чинитиметься тиск щодо заходу в Москві, в якому ми оголосили про свою участь”, – сказав він.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги