Сибіги вважає, що США можуть силою примусити рф до перемир'я

Сибіги вважає, що США можуть силою примусити рф до перемир'я

12:24 Березень 17, 2025

Політика 988 2 хвилини

Magyar

Голова МЗС України Андрій Сибіга заявив, що у разі відмови росії від пропозиції щодо перемир’я США можуть вжити санкції. Він підкреслив важливість дипломатичного тиску для досягнення миру.

Про це розповів голова Міністерства закордонних справ (МЗС) України Андрій Сибіга в інтерв’ю РБК-Україна.

Андрій Сибіга зазначив, що зараз американська сторона активно працює з росією для отримання чіткої позиції з питань перемир’я.

На думку Сибіги, у разі негативної відповіді з боку Кремля, Україна може очікувати на посилення тиску з боку США.

“Ми виходимо з того, що зараз американська сторона проводить контакти з російською стороною для отримання цієї позиції. Моя думка, що негативна відповідь, відмова російської сторони щодо цієї пропозиції презюмує можливість застосування необхідних елементів тиску на росіян задля досягнення миру”, – заявив Сибіга.

За словами голови МЗС, ключовими інструментами тиску є дипломатичні заходи, зокрема санкції, які можуть бути застосовані для досягнення бажаного результату.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги