ЄС визнав свою нездатність інтегрувати мусульманських мігрантів

ЄС визнав свою нездатність інтегрувати мусульманських мігрантів

08:45 Листопад 16, 2020

Політика 3208 3 хвилини

Magyar

Міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу прийняли спільну заяву після недавніх терактів, у якій зазначено, що зростання насильства ісламістів у Європі пов’язане з нездатністю деяких мігрантів інтегруватися. Насправді ЄС уперше визнав нездатність мусульман інтегруватися в європейське суспільство.

Через відсутність готовності мігрантів до інтеграції збільшується кількість екстремального насильства в Європі, зазначили міністри внутрішніх справ ЄС у спільній заяві в п’ятницю. Документ був прийнятий до річниці серії терактів у Парижі п’ять років тому.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеехофер охарактеризував заяву міністрів внутрішніх справ, на прийнятті якої наполягали передусім Франція, Австрія та Німеччина, як «серйозний знак солідарності». Німецький політик, представник Християнсько-демократичної партії, раніше заявляв: «Найбільшою загрозою в країні є ультраправі. Але ми не можемо ігнорувати той факт, що ісламістський терор – також один із викликів сучасності».

До декларації було внесено політично коректні формулювання та багато уточнень порівняно з початковим текстом.

Наприклад, із заяви вилучили посилання на іслам, а також пункт про очікування, що мігранти повинні вивчати мову країни, яка їх прийняла, та мати власний заробіток. Параграф про санкції проти тих, хто не може інтегруватися, також був видалений, а текст пункту про санкції проти нелегальних громадських організацій пом’якшений (змінений на попередження).

Текст про політичну сенсибілізацію імамів у Європі був змінений таким чином, що підготовка мусульманських релігійних лідерів «має відповідати основним європейським правам та цінностям».

«Інтеграція – це двостороння вулиця. Це означає, що ми очікуємо від мігрантів активних зусиль для інтеграції, у той же час важливе й надання підтримки в цьому», – ідеться в спільній заяві ЄС.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня