Росія Путіна може зруйнуватися як картковий будинок, якщо він не зможе знайти собі відповідну заміну до його відставки
Очевидно, ще не вирішено, хто вестиме Росію далі, якщо Володимир Путін дійсно піде із влади наступного року.
З тих пір, як він прийшов до влади, Володимир Путін намагався сформувати про себе образ сильного чоловіка, безстрашного лідера, пише видання «The Sun». Російський президент то рибалив, то їздив верхи з оголеним торсом, або навіть купався в крижаному озері, щоб народ бачив у ньому сильного та сміливого лідера.
Саме тому неабияк здивувала чутка про те, що через погіршення стану здоров’я 68-річний політик може вийти на пенсію наступного року.
Спостерігачі стверджують, що Путін, який очолює Росію з 1999 року, показує ранні ознаки хвороби Паркінсона на кількох записах. Його речники рішуче спростували це і назвали припущення щодо стану здоров’я президента необгрунтованими чутками. Проте, безперечним є те, що якщо щось трапиться з Путіним, його правонаступництво досі не вирішене.
Експерти стверджують, що це не означає нічого хорошого у випадку несподіваного відходу президента: централізована на одній особі система може зруйнуватися, як картковий будинок.
За деякими даними, відставки Путіна вимагає його 37-річна коханка, колишня гімнастка Аліна Кабаєва. Кабаєва, яку колись вважали найгнучкішою жінкою в Росії, налагодила тісні стосунки з двома доньками президента, котрим 34 та 35 років.
За деякими припущеннями, Путін може оголосити про свій вихід на пенсію вже в січні, незважаючи на те, що його правонаступництво, очевидно, не вирішене.
Експерти вважають малоймовірним, що Путін передасть владу в сім’ї, незважаючи на те, що раніше припускалося – Катерина може піти по слідах свого батька, щоб очолити країну. Суперечить такому припущенню те, що якби Путін справді хотів створити династію, він мав би вже представити обраного наступника суспільству. Однак про це немає жодних ознак, як і досі, Путін тримає своє приватне життя якнайдалі від уваги.
За даними російських джерел, якщо президент дійсно думає відійти від справ, він може передати керівництво таким лояльним людям, як, наприклад, Дмитро Медведєв. Для Путіна це було б життєво необхідним з огляду на те, щоб навіть випадково не розпочалися розслідування зловживань та злочинів, скоєних за останні десятиліття.
За словами російського соціолога, вибір уже відбувся, і потенційні особи, які можуть стати наступниками Путіна, вже обіймають важливі державні посади. Однак, досі не вирішено, хто саме з них може стати безпосереднім наступником президента.
Було б логічним зосередити владу в руках Михайла Мішустіна. Якщо Путін несподівано подав би у відставку, згідно з політичною системою, це все одно буде завданням прем’єр-міністра. Однак усе більше людей у Кремлі вважають, що Мішутін не підходить для цього завдання.
Водночас викликає занепокоєння те, що нещодавно Путін відвідав одну з лікарень Москви без маски та без будь яких інших засобів захисту в той час, коли в країні вирує епідемія коронавірусу. Якщо пандемія скосить президента Росії достроково, це матиме непередбачувані наслідки у функціонуванні країни.
Експерти стверджують, що відбудеться кривава боротьба за владу між певними політичними групами та ключовими гравцями в економіці. Саме це і стало секретом системи 68-річного лідера, яка діяла більше двадцяти років: незважаючи на способи, він досяг балансу у 146-мільйонній країні, але в першу чергу між різними групами інтересів.
Джерело: szeretlekmagyarorszag.hu
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися