Мерц у Києві підтримав надання Україні далекобійних видів озброєння

Мерц у Києві підтримав надання Україні далекобійних видів озброєння

19:59 Грудень 9, 2024

Політика 325 2 хвилини

Magyar

Лідер німецької опозиції та кандидат у канцлери від ХДС/ХСС Фрідріх Мерц заявив, що підтримує надання Україні далекобійної зброї. Він зазначив, що ці озброєння повинні мати здатність вражати військові об’єкти на території росії.

Про це він заявив під час візиту до Києва 9 грудня.

За його словами, у Німеччині триває “дуже інтенсивна” дискусія щодо військової підтримки України. І зокрема того, які озброєння можна надавати Україні.

Мерц зауважив, що наразі у Німеччині є принциповий консенсус у тому, щоб і надалі надавати військову підтримку, щоб якомога швидше завершити цю війну. Він сказав, що ніхто не хоче, щоб війна тривала невідомо скільки.

“Позиція нашої фракції чітка – ми хочемо надати вашим Збройним силам можливість досягати військових баз (у росії – ред.) – не цивільного населення та інфраструктури, а саме тих цілей, з яких ведеться війна проти вашої країни”, – запевнив політик.

Він розповів про те, що кілька тижнів тому говорив у Бундестазі, що обмеженням дальності озброєння “ми змушуємо вас (Україну – ред.) воювати із зав’язаною за спиною однією рукою”.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня