Зеленський зустрівся з кандидатом у канцлери ФРН

Зеленський зустрівся з кандидатом у канцлери ФРН

16:07 Грудень 9, 2024

Політика 288 4 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою партії Християнсько-демократичний союз, керівником опозиційної фракції ХДС/ХСС у німецькому Бундестазі Фрідріхом Мерцом, який є кандидатом на посаду канцлера ФРН.

Про це повідомила пресслужба українського лідера.

Хочу подякувати за підтримку. Допомога Німеччини дуже серйозна – друга у світі після США. Загалом фінансова підтримка нашої армії, гуманітарна підтримка становить близько 37 мільярдів євро. Ми за це дуже вдячні. Віримо, що ця допомога не зупиниться й Німеччина буде підтримувати Україну. Ми розраховуємо на більш сильні, рішучі дії Німеччини від вас особисто, – сказав Зеленський.

Він і Фрідріх Мерц обговорили збільшення фінансування військової допомоги Україні на 2025 рік, План перемоги і інтеграцію України до ЄС.

Президент підтримав ідею керівника ХДС/ХСС щодо створення контактної групи за участю Німеччини, Франції, Великої Британії та Польщі з метою відновлення справедливого й тривалого миру для України. Володимир Зеленський запропонував долучити до цієї групи Данію, – заявили в Офісі президента.

У свою чергу Фрідріх Мерц зазначив, що в Німеччині триває інтенсивна дискусія щодо деталей військової підтримки й того, яке озброєння передавати Україні, але є принциповий консенсус стосовно надання допомоги, щоб завершити війну та встановити справедливий мир.

“Позиція нашої фракції чітка: ми хочемо надати вашим Збройним силам можливість досягти військових баз – не цивільного населення та інфраструктури, а щоб ви могли досягти саме цілей, із яких ведеться війна проти вашої країни. Я про це декілька тижнів тому говорив у Бундестазі. Таким обмеженням дальності озброєння ми вас примушуємо воювати з однією рукою за спиною”, – наголосив він

html> Your Website Title
How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014
social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня