Україна змушена ввести обмеження на вʼїзд для громадян Ізраїлю – посол

Україна змушена ввести обмеження на вʼїзд для громадян Ізраїлю – посол

19:10 Червень 21, 2024

Політика 490 2 хвилини

Magyar

Україна вводить обмеження на в’їзд для громадян Ізраїлю, включаючи паломників, у відповідь на нову вимогу Ізраїлю до українців отримувати дозволи ETA-IL на перебування строком до 90 днів, що фактично скасовує безвізовий режим між двома країнами.

Україна змушена ввести обмеження на вʼїзд для громадян Ізраїлю, в тому числі і паломників, у відповідь на зміну правил вʼїзду до Ізраїлю громадян України. Про це йдеться в заяві посла України Євгена Корнійчука, повідомляється на сторінці Посольства у Facebook.

З 1 липня громадяни країн із безвізовим режимом в’їзду в Ізраїль, включно з Україною, повинні подавати документи на отримання дозволу ETA-IL для перебування до 90 днів. Україна та Ізраїль мають тісні стосунки з моменту запровадження безвізової політики у 2010 році

– йдеться в заяві.

Зазначається, що останні дії Ізраїлю, такі як обмеження українських біженців і відмова у в’їзді багатьом українцям, погіршили ці відносини. Остання вимога фактично припиняє дію безвізового режиму.

У відповідь Україна запровадить аналогічні вимоги попереднього погодження для громадян Ізраїлю, включно з паломниками. Особливості цих електронних віз розглядають у Києві. Ця взаємна акція вплине на тисячі релігійних паломників, які щорічно відвідують Україну. Україна залишається відкритою для діалогу з Ізраїлем для обговорення та узгодження цих змін у політиці подорожей на користь обох країн

– додають в посольстві.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня