Україна відновлює поромне сполучення з Грузією

Україна відновлює поромне сполучення з Грузією

09:50 Червень 20, 2024

Політика 440 2 хвилини

Magyar

Україна відновлює поромне сполучення з Грузією через Чорне море.

Про це повідомляється на сайті перевізника UkrFerry.

Перший рейс заплановано вже на 9 липня.

За даними UkrFerry, рейс триватиме 60 год. Порт відправлення – Чорноморськ, а порт прибуття – Батумі. Тривалість зворотного рейсу – 69 год. 

Як випливає із розкладу, рейси відбуватимуться раз на тиждень. На маршруті курсуватиме автомобільно-залізничний/пасажирський пором Kaunas, побудований у 1989 році в Німеччині. Знаходиться під класифікаційним наглядом Lloyd, вказано на сайті Ukrferry.

Пором має 250 пасажирських місць у каютах люкс, напівлюкс, двох- та тримісних каютах з усіма зручностями. «Висока мореплавність судна та його значні розміри (довжина – понад 190 м, ширина – 28 м) дозволяють мінімізувати хитавицю навіть у штормових умовах.  Дві вантажні палуби можуть одночасно приймати на борт 49 універсальних залізничних вагонів та 50 великовантажних автомобілів TIR», –  йдеться в повідомленні.

На сайті UkrFerry зазначено, що дати/час відходів і прибуття суден можуть бути змінені з причин, не залежних від морського перевізника, в тому числі: зайнятості причалу в порту, погодних умов, тривалої роботи митних, прикордонних та інших влад в портах, а також з інших не залежних від морського перевізника причин. Дати/час відправлення і прибуття судна можуть бути змінені як до початку рейсу, так і протягом рейсу.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня