Усі умови Угорщини внесені до рамкового документа для переговорів з Україною – Сійярто

Усі умови Угорщини внесені до рамкового документа для переговорів з Україною – Сійярто

14:20 Червень 16, 2024

Політика 444 2 хвилини

Magyar

До рамкового документа, на основі якого відбудуться переговори між Європейським Союзом та Україною щодо вступу, було внесено всі угорські вимоги, повідомив міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто на своїй сторінці у Facebook.

Протягом останніх тижнів та днів у Брюсселі були гострі дискусії щодо того, за яких умов розпочнуться переговори з Україною про її вступ, нагадав урядовець.

«Ми до самого кінця дотримувалися позиції, що повага до прав національних меншин має бути передумовою будь-яких кроків. Деякі країни-члени і чути не хотіли про цю умову, але ми чітко дали зрозуміти, що наполягаємо на відновленні прав нацменшин, які пов’язані зі збереженням національної ідентичності, використанням та навчанням рідною мовою», – наголосив він.

«Після гострих дискусій сьогодні ввечері в Брюсселі було досягнуто домовленості: усі угорські умови внесли до рамкового документа для переговорів з Україною. Тож тепер ми також маємо документ із Брюсселя про те, що Україна повинна повернути права, відібрані в закарпатських угорців протягом останніх років», – написав Сійярто.

 (hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня