Йожеф Бочкаї та Роман Сарай обговорили питання гуманітарної співпраці

Йожеф Бочкаї та Роман Сарай обговорили питання гуманітарної співпраці

17:39 Червень 11, 2024

Політика 1645 2 хвилини

Magyar

Широкий спектр гуманітарних питань обговорили під час зустрічі голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай та Генеральний консул Угорської республіки в Ужгороді Йожеф Бочкаї.

Роман Сарай подякував пану Бочкаї за величезний обсяг допомоги, який постійно надходить з Угорщини українському народу. Прикладом цьому слугує нещодавній гуманітарний вантаж із медичним обладнанням, вартістю в майже 1 мільйон євро – апаратами ШВЛ, шприцевими насосами та протизапальними препаратами, для закарпатських лікарень.

В особі Генерального консула голова Закарпатської обласної ради знайшов повну підтримку ініціатив щодо оздоровлення українських дітей та реабілітації поранених військових в Угорщині. Також Йожеф Бочкаї вкотре підтвердив зацікавленість його країни щодо участі в проєкті будівництва реабілітаційного центру в Ужгороді.

Окремо Роман Сарай та Йозеф Бочкаї зупинились на темі участі наших держав у Конгресі місцевого самоврядування трьох морів, який стартуватиме 12 червня у польському місті Люблін. Роман Сарай ознайомив Генерального консула Угорської республіки з можливостями, які відкриває цей проєкт для Закарпаття у плані регіональної співпраці. Від Угорщини у ньому наразі бере участь лише медьє Хайду-Біхар. Для нашої області було би цікаво, щоб до проєкту долучилися й інші угорські області. Це дало б змогу додатково реалізувати низку спільних взаємовигідних грантових проєктів.

Про це повідомляє Закарпатська обласна рада.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня