Товариство «Закарпаття» підтримує Вікторію Ференц на виборах до Європарламенту

Товариство «Закарпаття» підтримує Вікторію Ференц на виборах до Європарламенту

11:33 Червень 4, 2024

Політика 1830 3 хвилини

Magyar

В особі Вікторії Ференц, яка є сьомою у виборчому списку фракції Фідес-ХДНП до Європейського парламенту, закарпатських угорців представлятиме фахівець, яка володіє актуальною інформацією про наш край, оскільки родом звідси, йдеться у заяві організації.

Голова Товариства Шандор Етвеш у заяві наголосив, що для них важливим є постійне представництво закарпатських угорців у Європарламенті.

«Загальнонаціональний список, вперше складений Фідес-ХДНП на вибори до Європарламенту в 2014 році, дозволив представити у ньому інтереси закордонних угорських громад країн, які не є членами ЄС, зокрема, закарпатської, сербського Воєводина, – йдеться в заяві. – Кандидати, які представляють ці громади, традиційно займають високі позиції в списку правлячих партій і цього року».

Товариство «Закарпаття» вважає важливим, щоби проблеми закарпатських угорців та їхня боротьба за належні їм права, яка ведеться відповідно до європейських принципів, були представлені європейським політикам.

Війна в Україні ускладнює і становище закарпатських угорців, тому найважливіше – перш за все, встановити мир у країні, потім розпочати відбудову країни, поставити на ноги економіку, створити законодавство, яке гарантуватиме правову визначеність, йдеться в заяві.

Вікторія Ференц у продовження роботи, розпочатої десять років тому Андреєю Бочкор, може стати рупором закарпатських угорців у Брюселі та Страсбурзі й звернути увагу європейської громадськості на те, що права людини та меншин мають повною мірою забезпечуватися в Україні, яка прагне вступити до ЄС.

Товариство «Закарпаття» було створене у 1989 році з метою об’єднати вихідців із Закарпаття, які проживають в Угорщині, сприяти їхньому культурному життю. Організація також підтримує закарпатські культурні ініціативи та допомагає залучати духовні цінності Закарпаття до загальної угорської культури.

hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня