Угорщина нікого не видаватиме Україні

Угорщина нікого не видаватиме Україні

11:32 Травень 24, 2024

Політика 680 2 хвилини

Magyar

Уряд Угорщини прокоментував воєнну ситуацію, зокрема, події, які розгортаються на лінії фронту, а також те, як європейські союзники оцінюють те, що відбувається на фронті, зазначив на щотижневому брифінгу голова адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Ґерґей Ґуяш.

За його словами, ситуація стає дедалі складнішою, українській армії все важче утримувати свої позиції. Наслідком цього є зростання інтенсивності мобілізації, зокрема, і на Закарпатті. Водночас Ґерґей Ґуяш зазначив, що Угорщина нікого не видаватиме Україні. Він також наголосив, що НАТО може ухвалити тільки рішення, від якого Угорщина може залишитись осторонь як фізично, так і фінансово.

Ми вважаємо безвідповідальними заяви про підтримку військового втручання в Україні, повідомив Ґерґей Ґуяш, додавши, що ставка на виборах до Європарламенту 9 червня буде на те, наскільки сильними будуть провоєнні сили.

Головування Угорщини в ЄС і переговори з Україною не пов’язані між собою. Переговори з Україною тривають і тепер, серед умов, зокрема, відновлення Україною прав угорської меншини, що донині не відбулося.

Україна не зможе приєднатися до Євросоюзу, якщо ця умова не буде виконана, повідомив Ґерґей Ґуяш.

vg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня