Австрія створила спецфонд у €500 мільйонів для підтримки інвестицій в Україну

Австрія створила спецфонд у €500 мільйонів для підтримки інвестицій в Україну

09:35 Травень 17, 2024

Політика 478 2 хвилини

Magyar

Влада Австрії створила спеціальний кредитний фонд на загальну суму 500 мільйонів євро, щоб підтримати експорт та інвестиції в Україну на тлі вторгнення росії.

Банкноти номіналом номіналом 100, 50, 20 і 5 євро в Києві, 14 серпня 2019 р.Фото УНІАН

Про це повідомило міністерство фінансів країни.

Там розповіли, що підтримка здійснюватиметься через спеціальний ризик-орієнтований механізм для України. Передбачається, що протягом наступних 5 років буде виділено 500 мільйонів євро на покриття операцій та розвиток нового бізнесу в Україні.

Новий механізм також дозволить здійснити ширшу диверсифікацію ризиків при інвестиціях у державний сектор України на основі державних гарантій.

«Таким чином ми відкриваємо можливості для інвестицій, які є життєво важливими для України. До них належать, серед іншого, постачання питної води та тепло, забезпечення безпеки та відновлення транспортного сектора, а також підприємства з постачання та інвестиції, такі як спільні майстерні для автобусів, трамваїв та поїздів», – підкреслив міністр фінансів Магнус Бруннер.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня