Конференції, організовані в рамках головування Угорщини в ЄС, відображатимуть найактуальніші проблеми Європи – Ласло Кевер

Конференції, організовані в рамках головування Угорщини в ЄС, відображатимуть найактуальніші проблеми Європи – Ласло Кевер

15:54 Квітень 24, 2024

Політика 1110 2 хвилини

Magyar

Міжпарламентські конференції, заплановані Угорщиною в рамках головування в Раді Європи у другій половині цього року, відображатимуть найактуальніші проблеми Європи, наголосив спікер парламенту Угорщини Ласло Кевер на заключному заході конференції голів парламентів країн – членів Європейського Союзу в іспанському місті Пальма.

«Попереду в нас особливе півріччя, адже Угорщині під час головування та проведення міжпарламентських конференцій доведеться співпрацювати з новим Європарламентом, обраним на початку червня», – зазначив Ласло Кевер.

За його словами, тематика конференцій відображатиме найактуальніші проблеми Європи, зокрема питання щодо розширення, викликів, які загрожують безпеці, демографічних процесів, економічної політики, боротьби з нелегальною міграцією та інші.

П’ять із запланованих заходів відбудуться на базі парламенту Угорщини.

«На початку грудня ми організуємо ще один важливий, з точки зору народів нашого континенту, міжпарламентський захід у Будапешті під назвою «Культурна спадщина та ідентичність національних спільнот», – додав спікер.

За результатами свого головування в травні наступного року Угорщина прийматиме конференцію голів парламентів країн – членів Європейського Союзу.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня