![Умєров створив аудиторський комітет у Міноборони, в якому працюватимуть представники НАТО](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/umerov.jpg)
Умєров створив аудиторський комітет у Міноборони, в якому працюватимуть представники НАТО
При Міністерстві оборони України створили новий координаційний дорадчий орган для Департаменту внутрішнього аудиту – Аудиторський комітет. Наказ про його створення підписав міністр оборони України Рустем Умєров.
![](https://politic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/umerov.jpg)
Про це повідомляє пресслужба Міноборони.
У відомстві зазначають, що комітет є однією зі складових нової моделі реформи фінансового контролю. До складу комітету входять сертифіковані внутрішні аудитори із держав-членів НАТО та України з багаторічним досвідом надання послуг із внутрішнього аудиту.
Аудиторський комітет створили для консультацій та розгляду питань, пов’язаних із провадженням діяльності з внутрішнього аудиту, підготовки рекомендацій щодо вдосконалення його роботи в Міноборони. Він підсилюватиме функцію внутрішнього аудиту, й водночас буде органом, який розбудовуватиме його функціонал.
До складу аудиторського комітету Міноборони увійшли:
- Франсуа Готьє – керівник Служби зовнішнього нагляду штаб-квартири НАТО;
- Джозеф Інгігнолі – аналітик/оцінювач наглядових програм Офісу Генерального інспектора Департаменту оборони США;
- Джон Чесшир – керівник компанії з внутрішнього аудиту JC Audit Training Ltd, член міжнародного інституту внутрішніх аудиторів;
- Манфред ван Кестерен – міжнародний експерт з державного внутрішнього фінансового контролю в рамках програми EU4PFM в Україні;
- Руслана Рудницька – українська експертка національних та міжнародних проєктів під егідою Мінфінансів та Рахункової палати.
Також до аудиторського комітету увійшли заступник міністра оборони Юрій Джигир та держсекретар Міноборони Людмила Дараган.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися