Депутат Європарламенту: Кордони 1991 року - мета, до якої треба йти

Депутат Європарламенту: Кордони 1991 року - мета, до якої треба йти

08:30 Березень 29, 2024

Політика 550 2 хвилини

Magyar

Вихід України на кордони 1991 року – мета, до якої потрібно йти. Для цього нашій державі необхідна підтримка усіх країн-союзників.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна сказала депутат Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель.

Говорячи про вихід України на кордони 1991 року, як мету у війні Росії проти нашої держави, депутат Євросоюзу зауважила, що на цей момент “це видача бажаного за дійсне”.

“Мені хотілося б, щоб ми наблизилися до цього. Але з урахуванням нинішніх постачань боєприпасів та нинішньої ситуації у світі, я думаю, необхідно керувати очікуваннями”, – зауважує Крамон-Таубадель.

Вона зауважила, що є спірні питання, які наразі роблять ситуацію інакшою, втім вихід на кордони 1991 року є метою попри невизначеність самого поняття перемоги для України.

“Отже, я думаю, що ми ще не розпочали дискусію про те, що таке перемога, і вона може розпочатись в Україні, бо не мені давати якісь визначення. Але для мене 1991 рік – це мета, до якої слід йти. У цьому немає жодних сумнівів, немає жодних знижок”, – зауважує депутат Європарламенту.

Водночас вона виказала сподівання на переобрання президента США Джо Байдена та зміну ситуації у Вашингтоні.

Також Крамон-Таубадель вказала на необхідність залучення до військової та фінансової допомоги Україні інших демократичних держав-союзників.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня