Навального збиралися обміняти на російського агента, ув’язненого в Німеччині — Bild

Навального збиралися обміняти на російського агента, ув’язненого в Німеччині — Bild

17:03 Лютий 18, 2024

Політика 1879 1 хвилина

Magyar

Російська влада розглядала можливість проведення обміну, пропонуючи передачу Олексія Навального замість агента Кремля Вадима Красикова, ув’язненого в Німеччині.

Про це повідомляє видання Bild.

Навальний, якого нещодавно оголосили померлим у виправній колонії, був центром уваги у зв’язку з його політичною діяльністю і конфліктами з російською владою.

Після смерті Навального в низці видань з’явилося припущення про можливий обмін опозиціонера найближчим часом. Однак часу для цього не вистачило.

За повідомленням видання Bild, переговори про можливий обмін дійсно велися. У них брали участь представники росії, США та Німеччини. За даними ЗМІ, російський диктатор висловлював бажання повернути агента Вадима Красикова, який перебуває у в’язниці в Німеччині.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги