Закарпаття та край Височина поглиблюватимуть співпрацю

Закарпаття та край Височина поглиблюватимуть співпрацю

18:32 Лютий 11, 2024

Політика 1614 2 хвилини

Magyar

Край Височина й надалі активно допомагатиме Закарпаттю. Про це вчора домовились голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай та її депутати Андрій Шекета, Михайло Рівіс та Володимир Чубірко під час візиту до Чехії.

Під час зустрічі з гетьманом Вітезславу Шреку делегація презентувала проєкт будівництва в Ужгороді Реабілітаційного центру для військових «4.5.0. Recovery Center» та обговорили можливості щодо подальшої участі краю Височина.

Депутати також побували в Офісі медично-рятувальної служби краю, де відбувається координація роботи екстреної медичної допомоги, санавіації та пожежних бригад. Тут також діє навчально-рятувальний центр краю Височина, а з 2020 року єдиний в Чехії тренажер для навчання льотчиків-рятувальників.

Також відбулася зустріч із головою Сенату Чехії Мілошем Вистрчилом, який неодноразово висловлювався на підтримку нашої держави, послідовно виступає за надання Україні військової та гуманітарної допомоги. Разом обговорили проблеми української громади в Чехії, інтеграції біженців в чеське суспільство, подолання мовних бар’єрів.

Підсумовуючи зустрічі у краї Височина, голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай зазначив: «Для Закарпаття є важливою підтримка краю Височина. Це нас надихає, додає сил у боротьбі з ворогом і спонукає працювати з подвійною енергією. З підтримкою таких потужних особистостей, як Мілош Вистрчил та Вітезслав Шрек перемога буде за Україною!»

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня