На Закарпатті відбулась зустріч української та угорської делегацій у розширеному форматі

На Закарпатті відбулась зустріч української та угорської делегацій у розширеному форматі

18:10 Січень 29, 2024

Політика 3007 2 хвилини

Magyar

Сьогодні, 29 січня, обговорили важливі питання для України й Угорщини, окремі з яких стосуються саме Закарпаття. Усе з чітким планом, термінами та дорожньою картою реалізації, інформує у соцмережі Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА

На порядку денному – питання євроінтеграції України та підтримки цього шляху з боку Угорщини. Тут є повна підтримка наших партнерів: Україна – це Європа, і наступні рішення будуть це закріплювати.

Також на зустрічі обговорили відкриття перспективних пунктів пропуску між Україною та Угорщиною в межах Закарпатської області, розширення роботи наявних пунктів для пропуску вантажних транспортних засобів зі зміною режиму функціонування окремих з них. Порушили й питання реконструкції мосту в ПП «Тиса» та прикордонної інфраструктури інших пунктів пропуску. Профільні міністерства країн уже займаються реалізацією домовленостей.

Маємо згоду наших партнерів на участь у фінансуванні ініціативи зі створення обласного реабілітаційного центру «4.5.0. Recovery center», проєктування якого вже завершене.

Угорщина приєднається до України в проєкті забезпечення новим медичним обладнанням Берегівської центральної районної лікарні ім. Б. Ліннера, котру збудували за кошти державного та місцевого бюджетів. У цьому закладі з-поміж інших реабілітацію проходять поранені захисники.

Маємо запит від угорських партнерів на окремі уточнення або доповнення до нормативних документів, які регулюють питання освіти та життєдіяльності національних спільнот. Будуть відповідні доручення на опрацювання питань і спільне рішення.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня