СБУ про безпекову угоду з Британією: передбачає співробітництво у кіберзахисті та санкційній політиці

СБУ про безпекову угоду з Британією: передбачає співробітництво у кіберзахисті та санкційній політиці

15:50 Січень 14, 2024

Політика 851 3 хвилини

Magyar

Напрямки взаємодії у рамках угоди між Україною та Великою Британією є перспективними.

Про це в інтервʼю “Єдиним новинам” розповів речник СБУ Артем Дехтяренко, інформує Укрінформ.

“Враховуючи напрацювання цієї угоди можемо говорити і про перспективні напрямки розвитку цієї взаємодії, яку маємо зараз. По перше, це посилення співробітництва у сфері санкційної політики, йдеться про недопущення обходу санкцій Російською Федерацією. Також це підтримка ініціатив із кіберзахисту, активізація співпраці із документування і притягнення до відповідальності військово-політичного керівництва РФ, інших злочинців, які вчиняють злочини на території України. Якщо резюмувати, в межах своєї компетенції, СБУ буде виконувати всі відповідні пункти гарантій безпеки, які передбачені документом”, – сказав Артем Дехтяренко.

Він зазначив, що в угоді відзначені фактично всі аспекти безпеки.

“Служба безпеки має високий рівень взаємодії зі спеціальними службами Великої Британії, і ця співпраця здійснюється за лінією контррозвідки й військової контррозвідки, забезпечення інформаційної безпеки, особливо у сферах протидії розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ, а також того, що стосується кіберзагроз і боротьби з міжнародним тероризмом”, – сказав Дехтяренко.

Наразі, за його словами, співпраця між спецслужбами України та Великої Британії не обмежується тільки обміном вагомою інформацією, співробітники СБУ беруть участь у тренінгах та навчаннях, організованих британською стороною, що позитивно впливає на розвиток оперативно бойових спроможностей СБУ і дозволяє розвивати службу безпеки з урахуванням найкращих практик та міжнародних стандартів. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня