Китай вперше підтримав резолюцію ООН, в якій росію названо агресором

Китай вперше підтримав резолюцію ООН, в якій росію названо агресором

19:38 Травень 2, 2023

Політика 1729 1 хвилина

Magyar

Делегація Китаю в ООН уперше проголосувала за резолюцію Генасамблеї, в якій росію називають агресором у війні проти України.

Результати голосування оприлюднив постійний представник України в Організації Обʼєднаних Націй Сергій Кислиця у мікроблозі Twitter. “ГенАсамблея 122 голосами “за” і 5 голосами “проти” ухвалила резолюцію про співпрацю ООН та Ради Європи. Cпроба рф зняти згадку про агресію щодо України провалилася”, – додав він.

Проти резолюції проголосували представники п’ятьох країн – російської федерації, білорусі, Нікарагуа, Сирії та КНДР.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги