Українським військовим хочуть дозволити їздити на «незвичайних» машинах

Українським військовим хочуть дозволити їздити на «незвичайних» машинах

15:25 Квітень 26, 2023

Політика 1690 2 хвилини

Magyar

Українським військовим хочуть дозволити їздити на автомобілях з правим кермом. Відповідну ініціативу вже зареєстрували у парламенті.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на карту законопроекту №9238.

Народні депутати зазначають, що більшість авто, які зараз використовують захисники на фронті, були ввезені в Україні з-за кордону. Верховній раді пропонують дозволити військовим використовувати авто з правостороннім розташуванням керма, які ввезені волонтерами або як міжнародна благодійна допомога.

На думку авторів, ця ініціатива допоможе частково закрити потребу ЗСУ в автівках. Оскільки після прийняття законопроекту волонтери зможуть ввозити пікапи, позашляховики, мікроавтобуси, та різноманітні спецавтомобілі з Великобританії.

Нардепи пропонують дозволити ввозити в Україну авто з правим кермом для військових на період воєнного стану і протягом 90 днів після його скасування.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги