Із Сільвіо Берлусконі зняли всі звинувачення
Згідно з рішенням міланського суду, винесеним у середу, Сільвіо Берлусконі не підкуповував молодих жінок і не примушував їх до неправдивих зізнань. Таким чином, із колишнього прем’єр-міністра Італії були остаточно зняті звинувачення у зв’язку з сумнозвісними вечірками «бунга-бунга».
На думку суду, звинувачення проти Сільвіо Берлусконі не відповідають дійсності.
Звинувачення вимагало для очільника правоцентристської партії «Вперед, Італіє!» (FI) 6-річного тюремного ув’язнення і конфіскації понад 10 мільйонів євро через корупцію та примус до дачі неправдивих свідчень. За даними прокуратури, Берлусконі заплатив 10 мільйонів євро жінкам, які дали неправдиві свідчення.
Однак суд виправдав Сільвіо Берлусконі та ще 28 осіб, у тому числі 20 жінок, які були звинувачені разом з ним за участь у вечірках, організованих колишнім прем’єр-міністром.
Так званий «Ruby-ter» тривав 6 років, і цим вироком завершився судовий розгляд справи про вечірки «бунга-бунга», пов’язаний з ім’ям Берлусконі.
Почувши виправдувальний вирок у залі суду в Мілані, Каріма Ель Махруг, відома як Рубі, що розбиває серця, обійняла своїх адвокатів. «Кошмар закінчився, Рубі ніколи не існувало», – сказала уродженка Марокко, якій зараз близько 30 років. Вона анонсувала публікацію своєї книги, яка розкриє правду, найближчими днями.
Федеріко Чекконі, адвокат Сільвіо Берлусконі, заявив, що це вже третій виправдувальний вирок в історії судових процесів над «Ruby».
Віцепрезидент партії Антоніо Таяні висловив радість з приводу прийняття виправдувального вироку й заявив, що він приносить справедливість Берлусконі, якого постійно і несправедливо переслідували з політичних мотивів.
У своїй заяві прем’єр-міністр Джорджія Мелоні зазначила, що остаточне рішення завершує тривалий судовий процес, який мав значний вплив на політичне та інституційне життя Італії.
Детальні мотиви рішення суду будуть опубліковані через 90 днів. Згідно з першою інтерпретацією, суд визнав свідчення цих жінок «даремними», вважаючи, що з ними слід було поводитися як з підозрюваними, а не як зі свідками на більш ранній стадії розгляду справи. Однак, якщо вони не розглядалися як свідки, то звинувачення проти Берлусконі в купівлі свідків не витримує критики.
Справа щодо «бунга-бунга» набула розголосу в травні 2010 року, під час останнього прем’єрства Сільвіо Берлусконі, коли 17-річну Рубі доставили до міланської поліції у справах іноземців за крадіжку. Дівчину забрала з поліцейської дільниці одна з найближчих соратниць Берлусконі, політикиня від партії «Вперед» Ніколь Мінетті. Прокуратура розпочала розслідування, у ході якого з’ясувалося, що Берлусконі, якому на той час було 74 роки, організовував вечірки з молодими людьми, у тому числі неповнолітніми дівчатами, в кількох місцях, зокрема на своїй віллі в Аркоре, поблизу Мілана. Під час судового розгляду, який розпочався у 2011 році, з’ясувалося, що політик утримував кількох жінок одночасно, оплачував для них житло і засипав їх подарунками. Сільвіо Берлусконі завжди говорив про допомогу. У справі «Ruby-Ter» його звинуватили в тому, що він використовував гроші, щоб переконати жінок, яких допитували на попередніх процесах, дати неправдиві свідчення.
Берлусконі також був виправданий за звинуваченням у примусі неповнолітніх до проституції на попередніх стадіях судового процесу, у 2014 році. Аргументація полягала в тому, що політик не чинив тиску на молодих жінок, точного віку яких він не знав. Однак кілька людей, які «доставляли» дівчат до Берлусконі, були засуджені до кількох років ув’язнення, зокрема Ніколь Мінетті. У 2019 році її остаточно засудили до менш ніж трьох років, але вона не провела у в’язниці жодного дня.
Джерело: MTI
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися