У Кабінеті міністрів хочуть створити чотири нових міністерства

У Кабінеті міністрів хочуть створити чотири нових міністерства

17:12 Травень 26, 2020

Політика 5925 4 хвилини

Magyar

          Про повідомив народний депутат від «Слуги народу» і голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму Телеграм-каналі.

          Зокрема, деякі з них існували вже раніше: сільського господарства; екології; промполітики і держоборонзамовлення; науки та інноваційного розвитку.
          «А ось і пішли інсайди по Шмигалю. З великою часткою ймовірності – правдоподібні. Мовляв, Денис Анатолійович шукає, як втриматися на посаді ще мінімум рік. Зробити це, з одного боку, просто. Проголосують депутати програму – є імунітет на рік. Тоді можна спокійно, наприклад, регулювати ціни на електроенергію. Захотів – зупинив АЕС. Захотів – спалив більше вугілля на ТЕС. Захотів – побалувався з тарифом на «зелену енергетику», – написав нардеп Ткаченко.

Олександ Ткаченко вважає, що урядову програму затвердити складно, тому й вирішили створити нові високі посади. «Програму уряду у парламенті затвердити непросто. І тоді Денис Анатолійович вирішує винайти валюту – міністерські портфелі. А так як всі міністерства вже зайняті, вирішує надрукувати… нові. І портфелі міністрів і заступників роздати впливовим нардепам, за підтримку його – Дениса Анатолійовича – програми уряду. Тож ідеться про: нове Мінекології; Міністерство аграрної політики (яке виділять з Мінекономрозвитку); Міністерство промполітики і держоборонзамовлення (яке теж виділять з Мінекономрозвитку). Нарешті, «вишенька на торті». Нібито, примудрилися виставити на торги навіть освіту. А точніше, виокремити з нього науку та інноваційний розвиток», – повідомляє політик.

          Раніше стало відомо, що у Кабінеті міністрів хочуть розділити Міністерство енергетики та захисту довкілля України на два міністерства. Як повідомляють ЗМІ, таке розділення може відбутися вже завтра, 27 травня.

Як повідомлялось, Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування ухвалив рішення про доцільність роз’єднання Міністерства енергетики та захисту довкілля на два самостійні відомства.

          Як відомо, у 2019 році уряд об’єднав Міністерство енергетики та вугільної промисловості з Міністерством екології та природних ресурсів. «… маємо вкотре рішучу реформу «слуг» – повідомив профільний комітет Верховної Ради і визнав необхідність розділення Міненерго на Міненерго і Мінекології.

          А у серпні минулого року Мінекології будо ліквідовано президентом Володимиром Зеленським за допомогою монобільшості у рамках роботи у форматі «турборежиму».

          Тоді ж парламентська монобільшість ліквідувала міністерство окупованих територій. Два місяці тому воно було знову створено. Чекаю перейменування ОП на АП. Настав час реформ», – прокоментувала цю ініціативу на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook  народна депутатка Ірина Геращенко.

          А вже у лютому цього року під час наради в Офісі президента за участю представників Кабміну і Верховної Ради прийняли рішення відновити міністерство з питань тимчасово окупованих територій.

  НЬЮЗМЕЙКЕР

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня