Українська делегація вилетіла на переговори із Росією
Українська делегація вилетіла на переговори із Російською Федерацією. Представники Києва мають намір домогтися щонайменше відкриття гуманітарних коридорів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook голови фракції „Слуга народу” Давида Арахамії.
„За дві години стартуємо. Програма мінімум – гуманітарні коридори. Далі, за обставинами”, – зазначив він.
Нагадаємо, перший раунд переговорів пройшов 28 лютого на українсько-білоруському кордоні у Гомельській області. Київ наполягав на припиненні обстрілів території України та виведенні російських військ. Росія вимагала визнання Донецької та Луганської „народних республік” у межах Донецької та Луганської областей, „денацифікації” України та закріплення нейтрального статусу.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися