На думку політика – ветерана ХСС, ситуація в Німеччині є драматичною

На думку політика – ветерана ХСС, ситуація в Німеччині є драматичною

19:59 Липень 29, 2021

Політика 4195 6 хвилин

Magyar

У відкритому листі один із найстарших політиків Християнсько-соціального союзу Німеччини (ХСС) Флоріан Штамфол підсумував свій досвід та одночасно висловив негативне бачення щодо Німеччини під керівництвом Ангели Меркель. Після 52 років членства в партії колишній депутат Європарламенту та редактор газет іде на пенсію. З цієї нагоди він написав листа й поділився своєю думкою з Маркусом Седером, очільником ХСС у Баварії.

Флоріан Штумфол у згаданому листі, який процитував консервативний вебсайт Tichys Einblick, описав ситуацію в Німеччині в кінці перебування на посаді канцлерки Ангели Меркель.

Хто гарантує безпеку?

У великих містах є райони, де німецькі закони більше не діють через панування кланів з іноземною культурою. Дедалі частіше в робочий час піддаються нападам поліцейські, пожежники та працівники служби швидкої допомоги.

«Причина всього цього – політика необмеженої імміграції з 2015-го. Щороку до країни прибувають іноземці в кількості, еквівалентній населенню кількох міст, переважно нелегально та без офіційної реєстрації», – зазначив Штумфол.

За словами політика, необхідно враховувати подальші наслідки цього. «У Німеччині, із соціологічної точки зору, бідність у літньому та молодому віці, а також дефіцит житла є найбільшими проблемами. Рівень освіченості населення повсюдно знижується. Університети змушені проводити базові курси письма (німецькою) та арифметики».

Свободи слова більше немає

«Свобода вираження поглядів дедалі більше обмежується», – пише політик-ветеран. Велику роль у цьому відіграє нещодавно прийнятий закон, так званий Netzwerkumsetzungsgesetz, який дозволяє широко контролювати й цензурувати громадських діячів.

«Публічні особи та науковці, які не дотримуються поглядів уряду, ризикують втратити роботу», – вважає Штумфол.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель та прем’єр-міністр провінції Баварія Маркус Седер (ХСС) (Фото: MTI)

Політик у своєму листі, зокрема, посилається на професора Сухаріта Бхакді, тайсько-німецького мікробіолога, який на початку спалаху епідемії скептично ставився до середньо- та довгострокових наслідків коронавірусу. Професор висловив свої погляди в книжці, «але поплатився за це посадою».

Штумфол також наголошує, що популярність Християнсько-демократичного союзу Німеччини (ХДС), очолюваного Ангелою Меркель десятиліттями, раніше стабільно перевищувала 40%. «Останнім часом цей показник опустився значно нижче 20%. У середнього класу ледь залишилося політичне представництво в Християнсько-демократичному союзі. Християнсько-соціальний союз, який діяв разом з ними в коаліційному об’єднанні ХДС/ХСС (нім. CDU/CSU, Union), також постраждав», – підкреслив консервативний політик.

Інфраструктура вмирає

Політик-ветеран звернув увагу Седера на той факт, що «в Німеччині дороги та мости дедалі менше відповідають технічним регламентам; залізнична й електрична мережі застаріли і можуть зруйнуватися в будь-який час. Такі традиційно сильні німецькі галузі, як автомобільна, хімічна та фармацевтична, почали занепадати».

«Система охорони здоров’я перебуває в руїнах, характеризується нестачею лікарів та безнадійно перевантаженими лікарнями. У Німеччині, яка колись була «світовою аптекою», деяких ліків не вистачає взагалі», – проливає світло на приголомшливу реальність Штумфол.

Армія стала об’єктом публічних насмішок

Бундесвер (збройні сили Федеративної Республіки Німеччина) «перебуває на межі недієздатності», але у зв’язку з міжнародними зобов’язаннями йому доводиться брати на себе все нові й нові завдання на зарубіжних полях битв. У підсумку німецька армія досягла своєї межі, солдати виснажилися, а Німеччина була присутня в Афганістані «всупереч міжнародному праву», вважає Флоріан Штумфол.

Чи захищає країну від дефолту спеціальна угода?

«На державний борг припадає трохи більше 60% валового внутрішнього продукту. Це пов’язано лише з тим, що нам не потрібно платити відсотки через політику ЄЦБ (Європейського центрального банку). Якщо до боргів (позик) громадян додати неявні борги, тобто зобов’язання держави, то загальний державний борг становить близько 7,5 трильйона євро. Водночас німецькі податки та соціальні внески є одними з найвищих у світі», – ідеться в листі.

Ветеран ХСС вважає, що німецька економіка більше не витримує змагання з конкурентами.

«Витрати на одиницю праці зростають, а її продуктивність падає. Протягом наступних десятиліть ці два параметри будуть мірилом ефективності Німеччини. Однак перехід на «зелену» енергію загрожує сотням тисяч робочих місць: усе це призведе до зростання цін на енергію, одночасно створюючи загрозливу нестабільність поставок енергії».

«Якщо так триватиме, Німеччині загрожує промислова катастрофа», – завершив свій нищівний вердикт політик ХСС, який подав у відставку.

Джерело:  (hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня