Україна оновила план реформ, за якими отримує кошти ЄС у межах Ukraine Facility
Український уряд схвалив напрацьовані з Єврокомісією зміни до плану, за яким Україна отримує фінансову підтримку у межах Ukraine Facility.

Про це у своїх соцмережах заявила прем’єрка Юлія Свириденко, пише “Європейська правда”.
Свириденко повідомила про оновлення Плану України в межах програми Ukraine Facility.
“Уряд схвалив зміни, напрацьовані спільно з Європейською Комісією, центральними органами виконавчої влади та народними депутатами. Оновлюємо 35 кроків Плану та додаємо 26 нових. Серед основних напрямів – верховенство права, енергетика, корпоративне управління та інші ключові сфери”, – заявила прем’єрка.
“Синхронізуємо План із процесом вступу України до Європейського Союзу та створюємо передумови для залучення 8,35 млрд євро додаткової підтримки в межах Ukraine Support Loan”, – додала Свириденко.
Вона нагадала, що індикатори у межах плану синхронізовані з євроінтеграційними зобов’язаннями України, так званими бенчмарками переговорного процесу щодо членства в ЄС та адаптацією українського законодавства до права ЄС.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися