Рубіо анонсував новини щодо $400 млн для України
Виділення грошей в рамках оборонного бюджету було ухвалено наприкінці минулого року, однак весь цей час їх блокував Пентагон.

Державний секретар США Марко Рубіо пообіцяв, що невдовзі з’являться новини щодо американських коштів на військову допомогу Україні. Про це він заявив під час засідання одного з підкомітетів американького Сенату, передає Reuters.
Рубіо сказав сенаторам, що „доволі скоро” з’являться новини стосовно $400 млн допомоги Україні.
Йдеться про кошти, які затвердив Конгрес, і які затримуються у Пентагоні.
Рекордний оборонний бюджет на два роки Сенат остаточно схвалив ще у грудні 2025-го: із $901 млрд $800 млн планувались на допомогу Україні за програмою USAI. Це довгострокова програма, за якою укладаються контракти з виробниками озброєння.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися