Конго прийматиме депортованих зі США осіб із третіх країн

Конго прийматиме депортованих зі США осіб із третіх країн

10:05 Квітень 6, 2026

Політика 532 2 хвилини

Magyar

Демократична Республіка Конго приєднається до кількох африканських держав, готових приймати громадян третіх країн, депортованих зі США.

Про це повідомляє Bloomberg.

За повідомленням уряду в неділю, програма передбачає прибуття депортованих до центральноафриканської країни вже цього місяця. Всі витрати покриватимуть США.

Цей перебіг не призначений стати механізмом постійного проживання на національній території. Жодного автоматичного переведення не планується, і кожен випадок буде розглядатися індивідуально

– зазначив уряд

Цей крок відбувається на тлі того, що Конго шукає підтримки США, щоб змусити Руанду дотримуватися умов мирної угоди, посередником якої виступала адміністрація Трампа. У рамках цієї угоди американські компанії інвестують у видобуток критичних корисних копалин у Конго.

США, які посилюють боротьбу з нелегальними іммігрантами, звернулися до кількох країн із проханням приймати громадян інших країн, яких США хочуть депортувати.

Раніше США відправляли депортованих громадян третіх країн до африканських держав, серед яких Есватіні та Південний Судан.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня