росія намагається завдати шкоди українським АЕС, у нас є дані про їх розвідку, - Зеленський

росія намагається завдати шкоди українським АЕС, у нас є дані про їх розвідку, - Зеленський

11:49 Січень 19, 2026

Політика 517 2 хвилини

Magyar

Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія намагається завдати шкоди атомним електростанціям України. Українська сторона має інформацію, які об’єкти розвідувала Москва.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на вечірнє звернення голови держави.

Зеленський поінформував, що українська делегація повністю інформує американську сторону про те, що відбувається в Україні, а також про постійні удари РФ по нашій енергосистемі.

“Якщо б росіяни дійсно серйозно хотіли закінчення війни, вони б зосередились на дипломатії, а не на ракетних атаках, не на блекаутах та спробах завдати шкоди навіть нашим атомним станціям. У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів. Все чітко говорить про те, що дипломатія для Росії точно не пріоритет”, – наголосив президент.

Також глава держави розповів, що росіяни весь тиждень атакували об’єкти “Нафтогазу” у різних регіонах країни. Останній був по газовидобутку і він стався вчора.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня