Зеленський назвав чотири найбільш чутливі питання мирного плану США
Для України чотири питання в мирних переговорах зі США є найбільш чутливими. Одне з них – це території.

Як передає РБК-Україна, про це під час відповіді на запитання журналістів заявив президент України Володимир Зеленський.
Глава української держави зазначив, що найчутливішими для України залишаються такі питання:
- Донбас;
- гроші;
- гарантії безпеки;
- Запорізька АЕС.
Зеленський зазначив, що Запорізька АЕС, хоч вона й окупована, без України працювати нормально не зможе. І всі це розуміють.
Також обговорюється і питання обміну територіями, але це навряд чи правильний підхід.
„Є території, які росіяни не можуть утримувати. Є невеликі шматочки на Харківському напрямку, Сумському тощо. Якщо ми зупиняємося на контактній лінії – що буде з цими ділянками? Про це ми говоримо. Питання територій загалом складне”, – додав він.
При цьому Росія хоче захопити частину Донецької області і робить усе для цього. За словами президента, для цього ворог використовуватиме різні інструменти – інформаційні, дипломатичні та військові. Але Україні потрібно захищати своє.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися