Зеленський може відвідати Лондон у понеділок: чекає доповіді Умєрова
Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 8 грудня, може відвідати Лондон.

Про це він повідомив під час спілкування з кореспондентом РБК-Україна у кулуарах другого військового молитовного сніданку.
“В Лондон поїду, напевно. Я думаю, що, скоріше за все, зустріч може бути в понеділок”, – заявив він.
Президент додав, що очікує розмови з українською делегацією, яка зараз знаходиться у Сполучених Штатах щодо переговорів по мирному плану президента Дональда Трампа.
“Я ще чекаю, коли поговорю зі Сполученими Штатами, з нашою командою, які там, у Сполучених Штатах. І якщо все активно, будемо в Лондоні”, – зазначив він.
При цьому Зеленський додав, що секретар РНБО Рустем Умєров доповість йому щодо переговорів з американцями телефоном.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися