Гринчук звільнили з посади глави Міненерго на тлі корупційного скандалу
Верховна Рада підтримала звільнення Світлани Гринчук з посади міністра енергетики України. За її відставку проголосували 315 народних депутатів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію засідання парламенту.
Голосування у парламенті за відставку міністра енерегити Світлани Гринчук розподілилося між фракціями так:
- “Слуга Народу” – 201 голос
- “Європейська Солідарність” – 21 голос
- “Батьківщина” – 17 голосів
- “Платформа за життя та мир”- 12 голосів
- “Голос” – 14 голосів
- “Відновлення України” – 10 голосів
- “Партія “За майбутнє” – 11 голосів
Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук відразу у сесійній залі підписав постанову про звільнення Світлани Гринчук.
Як повідомили РБК-Україна поінформовані джерела, заступник глави Міненерго – Микола Колісник виконуватиме обов’язки міністра енергетики. Також співрозмовники діляться, що на пост міністра розглядають народних депутатів Андрія Геруса та Андрія Жупаніна.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися