Ізраїль жорстко відреагував на визнання Палестини

Ізраїль жорстко відреагував на визнання Палестини

20:30 Вересень 21, 2025

Політика 674 2 хвилини

Magyar

Ізраїль після того, як низка країн оголосили про визнання Палестини, пригрозив жорсткою відповіддю, а деякі чиновники закликали анексувати частини окупованого Західного берега річки Йордан, повідомляє The Times of Israel.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху на засіданні уряду заявив, що його країна відповість на заклики створити Палестину вже найближчими днями.

Він також закликав до “боротьби” з цим кроком, заявивши, що такий крок “поставив під загрозу існування” Ізраїлю.

“В ООН я представлю правду. Це правда Ізраїлю, але це також об’єктивна правда нашої справедливої боротьби з силами зла і нашого бачення справжнього світу – світу через силу”, – сказав Нетаньяху напередодні свого виступу на Генасамблеї ООН.

Він повідомив, що після виступу у нього буде зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

“Це буде моя четверта зустріч із ним від початку його другого терміну – більше, ніж із будь-яким іншим світовим лідером. І нам є що обговорити”, – додав глава ізраїльського уряду.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня