Австрія виділить додаткові кошти на гуманітарну допомогу Україні

Австрія виділить додаткові кошти на гуманітарну допомогу Україні

19:49 Серпень 20, 2025

Політика 939 2 хвилини

Magyar

Австрія надасть додаткові 2 млн євро на гуманітарну допомогу Україні. Крім того, країна приєднається до Коаліції укриттів цивільного захисту.

Про це стало відомо за підсумками візиту глави МЗС Австрії Беат Майнль-Райзінгер до Одеси, повідомляє пресслужба МЗС України.

«Австрія входить до десяти найбільших інвесторів в Україну. Це ще раз доводить, що нам можна не лише допомагати, а й з нами можна вигідно торгувати та інвестувати. В Одесі це особливо відчутно – підприємницький дух формує унікальну енергетику цього міста», – заявив глава українського зовнішньополітичного відомства Андрій Сибіга.

Він також розповів, що після початку повномасштабного вторгнення росії австрійська сторона організувала реабілітаційні канікули для близько 1480 українських дітей.

«Ще близько 550 українських дітей Австрія планує прийняти в цьому році. І це також підтримка життя. Чужих дітей не буває. А українські діти – це європейське майбутнє», – додав Сибіга.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня