Мерц розкрив, про що саме Зеленський і лідери Європи говоритимуть з Трампом
Президент Володимир Зеленський та лідери Європи поїдуть до США. З президентом Дональдом Трампом вони обговорять мирні зусилля щодо України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на канцлера Німеччини Фрідріха Мерца в X (Twitter).
Мерц підтвердив, що завтра, 18 серпня, поїде до Вашингтона з Зеленським та іншими європейськими главами держав та урядів.
“Ми обміняємося думками з президентом США Трампом щодо стану мирних зусиль, гарантій безпеки, територіальних питань та подальшої підтримки України”, – зазначив канцлер.
Речник уряду Німеччини у коментарі ЗМІ також зазначив, що лідери у Білому домі можуть обговорити питання збереження санкційного тиску на Росію.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися