Рубіо: заява Макрона про визнання Палестинської держави підбадьорила ХАМАС
За словами Марко Рубіо, заява Франції про визнання Палестинської держави призвела до зриву переговорів щодо перемир’я між Ізраїлем та ХАМАСом і підбадьорила палестинську терористичну організацію, пише Times of Israel.

«Переговори з ХАМАСом були перервані того дня, коли французький президент Макрон односторонньо вирішив визнати Палестинську державу», – заявив Марко Рубіо в інтерв’ю телеканалу Catholic Eternal Word.
«Потім інші, наслідуючи приклад Франції, сказали: якщо до вересня не буде перемир’я, ми визнаємо Палестинську державу. Якби я був членом ХАМАСу, то після цього дійшов би висновку, що не варто укладати перемир’я, адже ми можемо отримати нагороду, яку можна назвати перемогою, – сказав держсекретар США й додав: – Ці здебільшого символічні повідомлення ускладнили встановлення миру та укладення угоди з ХАМАСом».
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися